Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
eX3v1l

5600x / ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4 / 32gb 3200MHz G.Skill Trident Z

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Сакам да правам упгрејд и барам проценка за следниве делови комплет, ако одговара ке иде на продажба и ке се менува конфигурација. Деловите се исправни и немаат гаранција, може рамот има, треба да проверам.

AMD 5600x
ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4
32gb 3200MHz G.Skill Trident Z
GAMMAXX GTE DEEPCOOL

Информации

Автор
eX3v1l
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
352

Повеќе огласи од eX3v1l

На врв Дно