Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Продадено 500w PSU : Antec VP500PC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.300 ден.
Истекува

Опис

Продавам напојување од брендот Antec VP500PC. Напојувањето е користено околу 3 ипол години на компјутер за гејминг во не-пушачка просторија и е во одлична состојба.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Последна промена
Прегледи
527

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно