Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
teokitan

Продадено 500GB HDD 3.5" 7200RPM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
700 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Western Digital хард диск, Blue, исправен.

500GB капацитет
3.5" form factor
7200RPM

Фиксно 700 денари

Информации

Автор
teokitan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
175

Повеќе огласи од teokitan

На врв Дно