Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Peceto

5 x Dell Optiplex 7010 SFF комплет со монитор и маса

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
4.800 ден.
Истекува

Опис

i5-3470/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro
22" (VGA+HDMI/DP) монитори повеќе модели
Ikea LINNMON или LINNMON/OLOV

Ова се 5 комплети, комјутерите се користени во канцелар
ија,исправни и одржувани(исчистени,сменета паста и преинсталирани).
Гаранција 30 дена од мене.
Масите се користени и се со гребаници.
Слики ќе прикачам подоцна.
Претпочитам секој да си одбере маса,монитор и да си провери ПЦ пред зимање.

Информации

Автор
Peceto
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
248

Повеќе огласи од Peceto

На врв Дно