Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Купено 4GB DDR4 SO-DIMM и 500+GB SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Понудете рам за лаптоп 4GB, до 500 денари.
Ссд сата по договор зависно од ссд то.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
198

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно