Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
marv

4G/LTE рутер рентам/купувам

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Ми треба 4Г, ЛТЕ па ако има и 5Г, ВиФи рутер за месец дена, ќе се користи во Црна Гора за интернет на одмор. Најдобро да го позајмам, и нормално да надокнадам, ако не иде и би го купил, мада не знам дали пак би го користел.
Имам пробано со мобилен со хотспот, и со вакво уредче, некако пофлуидно ми идеше со рутерче него со еден телефон задолжен за хотспот башка грее.

Ако има некој понудете, ако не ќе се иде по продавнициве

Информации

Автор
marv
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
366

Повеќе огласи од marv

На врв Дно