Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Продадено 49, 50 и 55" Лeд Телевизори 4K Ultra HD Аndroid. Повеќе модели со гаранција.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
12.900 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
На продажба повеќе модели на LED Телевизори. Мaлку користени во одлична состојба. Најниски цени


1. ST 50ux7800 (2 парчиња) користени 2 дена,( потоа вратени во кутија. Стари 7 месеци) Продадени

50 инчи LED Аndroid TV
DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz
GPU Mali400MPx2 core
1.5GB RAM
8GB ROM
Operating system Android 9
повеќе инфо:

Супер Цена 12900 денари

2. LG 49UH610 ( 3 парчиња) Продадени


49 инчи (125cm) 4K Smart TV Ultra HD
Direct LED 4K IPS Display
HDR Pro
Smart TV with WebOS
Energy Saving
ULTRA Surround

Цена 15490 денари

3. Samsung 50TU7092 ( 1 парче) продадено

50 инчи(127cm) 4K SMART TV Tizzen

Екстра Цена 17690 денари

4. Samsung 55AU7092 (2 парчиња) Продадени


Екстра Цена 20590 ден

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1326
На врв Дно