Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено 4 x 120mm вентилатори

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
400 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат некористени вентилатори извадени од нови куќишта. Вентилаторите се со 3 пински + молекс конектор. Доаѓаат спакувани во кутии од заменските вентилатори (Silencio FP) што се монтирани на куќиштата.

Информации

Автор
coki
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
227

Повеќе огласи од coki

На врв Дно