Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Купено 3Д Принтинг услуги

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Дечки,

Потребна ми е замена на мало пластично делче но не можам да најдам некој со 3д принтер.
Ако некој од вас е со 3д принтер, ви праќам .STL file и треба само принт да кликнете.
Нормално ќе се раздолжиме колку што треба.

Поздрав.

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
71

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно