Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
hpetrovski

3D Принтер Anycubic Photon

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам 3Д принтер Anycubic Photon, рекреативно користен помалку од 100 саати. Макс волумен на принт 115mm *65mm *155mm, повеќе инфо тука.
Со принтерот идат 2 резервни FEP филмови и 1 литро смола (поминат рок годинава, али функционира).

Информации

Автор
hpetrovski
Поднесена
Последна промена
Прегледи
969

Повеќе огласи од hpetrovski

На врв Дно