Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Подарено 3d printed IO cover

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Подарувам 3д принтани io covers, за постари матични кои немаат фабрички.
Моделот е од следниот линк:
  • Ми се допаѓа
Реакции: toshex

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
348

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно