Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

3D печатени држачи за контролери, сталци за звучници и сл.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
350 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам 3D печатени држачи и сталци:

1. Сталак за звучници со 15 степени агол, погоден за Presonus Eris 3.5, 4, 5, Mackie 3, 4, 5 и други десктоп звучници со минимална ширина 12цм - 350мкд за пар, достапни во црна боја, може да се нарачаат во бела, црвена, зелена, жолта.
20231219_173839.jpg

2. Држач за Xbox (one или series) контролер, достапен во црна и бела боја, може да се изработи во боите погоре - 200мкд еден


3. Држач за Playstation 5 контролери, што се бесат на конзолата со поддршка за спроведување кабел - 100мкд еден, достапни во боите погоре.Може да се нарачуваат и други бои, но мора да се провери достапност и да се договориме за цени.

Исто може да нарачувате custom 3д принтови :)

Повеќе инфо во ПП.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
355

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно