Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xenon

32GB G.Skill TridentZ 6000Mhz DDR5 cas30 AMD EXPO

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gskill.com/product/165/393/1661410171/F5-6000J3038F16GX2-TZ5N
Продавам:

RAM DDR5 32GB(2x16GB) 6000MHz CL30 G.SKILL Trident Z5 NEO AMD EXPO matte black F5-6000J3038F16GX2-TZ5N


Trident Z5 Neo
DDR5-6000 CL30-38-38-96 1.35V
32GB (2x16GB)
AMD EXPO

Еден од најдобрите китови ддр5 за 7*** генерација Ryzen процесори (АМ5). Под гаранција

Цена: 8000 ден. фиксна

тел 070673024

Информации

Автор
xenon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
82

Повеќе огласи од xenon

На врв Дно