• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Zeddomazed

Продадено 3070 Asus TUF

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
22.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава графичка Asus 3070 TUF. Картицата е земена од Пане, без гаранција, ја продавам за да се подновам :).
Underclocked, ја немам видено да оди над 58-60 степени на RDR2.

Цена: 22.500 денари

Информации

Автор
Zeddomazed
Поднесена
Последна промена
Прегледи
329

Повеќе огласи од Zeddomazed

На врв Дно