Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

3 x Be Quiet! Silent Wings 4 кулери

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам 3 be quiet! silent wings 4 кулери (2x140mm и 1x120mm), купени се од нексио на 13.03.2024 (пред не цел месец). Имаат 3 години гаранција, не се користени повеќе од 2 часа.

140mm be quiet! silent wings 4 PWM

120mm be quiet! silent wings 4 PWM

Цена – 1.500 МКД по кулер, 4.000 МКД комплет

Контакт Viber: 076 693 270

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
131

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно