Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено 2x8GB SO-DIMM DDR5 4800

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
На продажба 2 плочки по 8GB, извадени од Asus Strix лаптоп. Скоро нови, неколку часа користени.
Се работи за моделот: MTC4C10163S1SC48BA1

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
274

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно