Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

2x4GB DDR4 SO DIMM

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
900 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
На продажба две плочки по 4ГБ извадени од лаптоп.


Цена фиксна: 900 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
59

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно