Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

2x32gb ddr4 rgb 3200-3600mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам рам за amd r7 5800x 2x32gb или 4х16(зависи од понудата) ддр4 со ргб да е на 3200 мхз плус.
Ве молам за понуди

Контакт 078272818

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
151

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно