Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Стефан_Т

2х Сателитски рисивери

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам 2 сателитски рисивери.

1. HUMAX F1-ACE - 2000 Денари
2. STARSAT SR-X3300cu - 3000 Денари
3. Universal LNB UW 2000 - 500 Денари

Стефан
+38970206948

Информации

Автор
Стефан_Т
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
337

Повеќе огласи од Стефан_Т

На врв Дно