Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steam.

2x 16GB Kingston Fury Beast CL16 2666MHz - DDR4

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.kingston.com/dataSheets/KF426C16BB_16.pdf
Се продаваат 2 комада од насловот, вклучени за проба дали се исправни и толку е од нив. Требаше да се истоварат со цела 10та ген конф, но не отиде, и си отспаа долго време на страна. Гаранција немаат.

2та заедно одат само, 4000.

Информации

Автор
Steam.
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
160

Повеќе огласи од Steam.

На врв Дно