Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
FreakyDroid

Продадено 2TB WD Green

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава дискот од насловот WDC WD20EARX-00PASB0
Проверен со апликации дали е здрав, сите извадија 100%. Дискот беше користен како бекап и ретко го употребував.

1.000 ден, пошта на ваш трошок.

Информации

Автор
FreakyDroid
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
218

Повеќе огласи од FreakyDroid

На врв Дно