Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Глупав

2700x

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.250 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Достапен од Сабота најверојатно кога ќе дојде надградбата

2700x (без кулер)

не е гејман никогаш со добар кулер што значи одржуван на разумна температура

Информации

Автор
Глупав
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
341

Повеќе огласи од Глупав

На врв Дно