Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mihovkris

27" Samsung LS27AG500NUXEN Odyssey

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Дајте проценка на мониторов: https://www.anhoch.com/product/5998...50a-ips-165hz1ms-qhd-hdmi-dp-hdr10-g-sync-has
Купен е на 04.01.2023 со гаранција до 04.01.2025. Купен е 19830.

Сочуван е како нов, откога е ставен на биро е користен за Chrome и World of Warcraft.
Слики прикачено.

Информации

Автор
mihovkris
Поднесена
Последна промена
Прегледи
323
На врв Дно