Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ulrezaj

Продадено 2018 Macbook Air 13.3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
26.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Се продава 2018 Macbook Air ( Space Gray ) 13.3 во одлична состојба со исклучително мали траги на користење.

Спецификации:
 • 13.3 Retina LED-backlit display, 2560x1600 pixels
 • 1.6GHz dual-core Intel I5 with 4MB l3 Cache
 • 8GB 2133 MHz LPDDR3 SDRAM
 • 128GB SSD
 • Intel UHD Graphics 617
 • Two Thunderbolts 3
 • Touch ID
 • battery cycles 667

Лаптопот може да се провери на лице место а може да се испрати и по карго на ваш трошок.

Локација: Охрид

Цена: 26.000

Информации

Автор
Ulrezaj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
144

Повеќе огласи од Ulrezaj

На врв Дно