Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено 2 x напојувања, рејзери, матична+цпу+рам+рамка за риг

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
15.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам рамка за риг со следните делови:

CoolerMaster G750M + Riotoro Onyx 750W = 6.400 денари, 3200 од напојување.
Asus Z270P + Celeron + 4GB DDR4 = 8.500 денари
4 рејзери = 1.000 денари.
2 x CoolerMaster 200mm вентилатори = 900 денари.


Комплет: 15.500 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
223

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно