Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
GetSchwifty

Продадено 2 x 8GB XPG D41 DDR4 3000Mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам две плочки 8GB XPG D41 DDR4 3000Mhz кои се во одлична состојба, користени во гејминг машина.
Без кутија. Гаранцијата е истечена.
Само во Скопје.

Цена: 1500 ден.

Информации

Автор
GetSchwifty
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
430

Повеќе огласи од GetSchwifty

На врв Дно