Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

2 џојстици

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Бежичните џоистици се нови, ги имам само пробано дали работат, на windows 7 сигурно на 10 незнам. Да не ми зафаќаат место за џабе, се надевам дека на некој ке му заврашат работа.

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
417

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно