Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Глупав

2*2TB WD Red NAS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

5500мкд
таман колку што ми треба да купам нешто од форумов...

Не планирав да ги огласам
во последно време стојат врзани на компјутер за UnRAID
иако претежно користам Windows

на заинтересирани моќам да праќам информации подетални...

Информации

Автор
Глупав
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
195

Повеќе огласи од Глупав

На врв Дно