Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xhktw

1600AF/Gigabyte B450M-H/16GB DDR4 3000/SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво пријатели, замолувам проценка за следната конфа:

MB: Gigabyte B450M H (rev. 1.x) - Гаранција до 10.04.2023
CPU: Ryzen 5 1600 AF - Гаранција до 10.03.2023
Cooler: Deepcool MAELSTROM 120T Liqiud Cooler - Истечена гаранција
RAM: 2x 8GB Kingston HyperX Fury DDR4 3000MHz CL15 - Гаранција до 10.04.2025
PSU: CoolerMaster B600 - Истечена гаранција
SSD: SSD 2.5" Kingston A400 Series 240GB - Истечена гаранција
Case: CoolerMaster Chassic K280

Информации

Автор
xhktw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
504

Повеќе огласи од xhktw

На врв Дно