Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steam.

10та ген конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
27.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
i5 10400F - гаранција до 16.04.2024
CoolerMaster Hyper 212 RGB Black Edition - гаранција до 21.08.2024
ASUS B460M-K - гаранција до 16.04.2024
HyperX Predator 3200MHz 16GB CL16 (single stick) - гаранција до 16.05.2026
Deepcool DA600-M - гаранција до 21.06.2023
MSI GTX1050Ti GAMING X 4G
Toshiba DT01ACA050 500GB
Sandisk SSD Plus 240GB
Samsung 870 Evo 500GB - гаранција до 03.09.2023

Сите наведени делови со гаранција се од сетек освен напојувањето, тоа е во Anhoch.

Конфигурацијата иде as is, по цена од 27000.

Информации

Автор
Steam.
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
248

Повеќе огласи од Steam.

На врв Дно