1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ZzzzZzzz
Последна активност:
20 ноември 2011
Зачленет:
30 Мај 2007
Мислења:
84
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
0

Сподели

ZzzzZzzz

Intern

ZzzzZzzz последен пат беше виден (како):
20 ноември 2011