1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zzzaaa
Последна активност:
14 ноември 2019 во 09:53
Зачленет:
4 Јули 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
20 Мај 1913 (Возраст: 106)
Локација:
Štip

Сподели

zzzaaa

Intern, Машко, 106, од Štip

zzzaaa последен пат беше виден (како):
14 ноември 2019 во 09:53