1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zullu
Последна активност:
14 oктомври 2019 во 15:55
Зачленет:
19 Февруари 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
8 ноември 1972 (Возраст: 46)

Сподели

zullu

Intern, 46

zullu последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2019 во 15:55