1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zsavovski
Последна активност:
24 Јуни 2020
Зачленет:
22 Април 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
31 Декември 1974 (Возраст: 45)

Сподели

zsavovski

Intern, Машко, 45

zsavovski последен пат беше виден (како):
24 Јуни 2020