1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zozi1o
Последна активност:
6 Мај 2014
Зачленет:
24 ноември 2013
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
3 Јануари 1992 (Возраст: 27)

Сподели

zozi1o

Intern, Машко, 27

zozi1o последен пат беше виден (како):
6 Мај 2014