1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zote
Последна активност:
27 Декември 2019
Зачленет:
9 Декември 2008
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Роденден:
15 Април 1981 (Возраст: 39)

Сподели

zote

Intern, 39

zote последен пат беше виден (како):
27 Декември 2019