• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Z
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • zoraxe , ако купуваш компјутер јас ти предлагам да си земеш од анхоч или пак да си склопиш сам (деловите за ком. се најефтини во анхоч , па во сет ком. итн.). Ако сакаш дај реплика

    поздрав
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно