1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zoranovski
Последна активност:
18 Февруари 2020 во 20:37
Зачленет:
7 Јули 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
8 Февруари 1985 (Возраст: 35)

Сподели

zoranovski

Intern, Машко, 35

zoranovski последен пат беше виден (како):
18 Февруари 2020 во 20:37