1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zokiopp
Последна активност:
10 Јули 2013
Зачленет:
23 Јуни 2009
Мислења:
119
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
30

Сподели

zokiopp

Intern

zokiopp последен пат беше виден (како):
10 Јули 2013