1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zokimk
Последна активност:
24 Април 2019
Зачленет:
8 ноември 2016
Мислења:
58
Допаѓања:
51
Поени од трофеи:
50
Роденден:
30 Јануари 1979 (Возраст: 41)

Сподели

zokimk

Gaining Experience, 41

zokimk последен пат беше виден (како):
24 Април 2019