1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zoki977
Последна активност:
25 Август 2019 во 11:43
Зачленет:
6 oктомври 2009
Мислења:
89
Допаѓања:
179
Поени од трофеи:
130

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
11 Септември 1977 (Возраст: 41)
Локација:
Скопје

Сподели

zoki977

Gaining Experience, Машко, 41, од Скопје

For this reason I say to you, Whatever you make a request for in prayer, have faith that it has been given to you, and you will have it. 11 oктомври 2017

zoki977 последен пат беше виден (како):
25 Август 2019 во 11:43