1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Zoki Manev
Последна активност:
29 Јануари 2014
Зачленет:
29 Јануари 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
17 Јули 1987 (Возраст: 32)

Сподели

Zoki Manev

Intern, Машко, 32

Zoki Manev последен пат беше виден (како):
29 Јануари 2014