1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zoki-41
Последна активност:
6 Февруари 2014
Зачленет:
22 Април 2007
Мислења:
26
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Сподели

zoki-41

Intern

zoki-41 последен пат беше виден (како):
6 Февруари 2014