1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

zmija's Recent Activity

 1. zmija започна нова тема:

  Проценка Imac 1999

  Iam imac 1999 orginal tastatura maus kolekcionerski procenka

  Форум: Продавам

  12 Јули 2019 во 16:31
 2. zmija одговори на темата Igra torrent virus.

  .

  12 Јули 2019 во 11:20
 3. zmija одговори на темата Igra torrent virus.

  Играта e zaebana има starforce zastita ako nekoj uspej da ja spusti i da ja instalira neka kazi kako ? retka igra ,reko koj a ima...

  12 Јули 2019 во 11:17
 4. zmija одговори на темата Igra torrent virus.

  баш ја провервав дали ја има на стеам да ја купам ,ама не му беше реиздадена .и немаше од каде ,дајте некој линк за линукс директно да...

  11 Јули 2019 во 13:49
 5. zmija одговори на темата Igra torrent virus.

  usb linux ќе напрам ,ако се пристапни податоци .ќе напрам нов email so cloud оти можи да има вируси и таму ќе зацувам нешто побитно drug...

  11 Јули 2019 во 11:23
 6. zmija одговори на темата Igra torrent virus.

  пробав и тоа ,два пати ,оди до 100 проценти ама нејќи да се регенерира ,пиши на крај it has a problem .има и друга опвија reset all ама...

  11 Јули 2019 во 11:00
 7. zmija одговори на темата Igra torrent virus.

  Ќе напрам од усб windows 10 да инсталирам така напрајв пред две год не се сеќавам каако точно ама ќе пребарам нет мислам од официјалната...

  11 Јули 2019 во 00:18
 8. На zmija му/ѝ се допаѓа мислењето на Gregorius_Morganus во темата Igra torrent virus.

  @zmija направи како што ти вика @mihovkris за да не се малтретираш со линукс лајв. Два пати инсталација ти е, ама шта чеш. Али...

  11 Јули 2019 во 00:16
 9. На zmija му/ѝ се допаѓа мислењето на mihovkris во темата Igra torrent virus.

  Зошто ти е ЦД ром кога на USB се праи Live ubuntu? Ако не ти се експериментира толку и немаш намера да чепкаш, земи инсталирај 10ка...

  11 Јули 2019 во 00:16
 10. zmija одговори на темата Igra torrent virus.

  не пробав секако .старио компјутер го приклучив сега ,имам усб стик , која програма да ја снимам за д проверам linux live или некоја...

  10 Јули 2019 во 22:06
 11. zmija Прикачи датотека во темата Igra torrent virus.

  20190710_204529.jpg 20190710_204632.jpg 20190710_204545.jpg 10 Јули 2019 во 20:51
 12. zmija одговори на темата Ретро хардвер.

  Колку вреди imac 1 од 1999 со оргинал тастатура и маус

  10 Јули 2019 во 20:19
 13. zmija одговори на темата Igra torrent virus.

  Windows 10 ne startova do maticnata asus i pisi dignostic problem i posle vleguva vo ona meniti od windows soe za reset i sl vo windows...

  10 Јули 2019 во 20:01
 14. zmija започна нова тема:

  Igra torrent virus

  Spustiv igra lada racing od 2006 .od torrent ruski.ja instalirav klikam na shorcut da ja pustam pisi nesto protection tio mavam jes to...

  Форум: Компјутерска безбедност

  10 Јули 2019 во 18:46