• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Zlate87

  1. Z

    На Android 2.1 select input method се појавува со long press (прицни и задржи) на некое...

    На Android 2.1 select input method се појавува со long press (прицни и задржи) на некое текстуално поле. Претпоставувам истот е и во 2.2 Поздрав.
На врв Дно