• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Z
Реакции
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За Огласи

  • Имам едно прашање во врска со твојава апликација Macedonian Android Keyboard. Ја инсталирав на android 2.2, ја активирав во settings, ама не ми го дава select input method менито за да ја одберам кога пишувам нешто. Дали знаеш што може да биде проблемот, да не е нешто сменето бидејќи незнам како било во претходните верзии?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно