• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Z
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Имам едно прашање во врска со твојава апликација Macedonian Android Keyboard. Ја инсталирав на android 2.2, ја активирав во settings, ама не ми го дава select input method менито за да ја одберам кога пишувам нешто. Дали знаеш што може да биде проблемот, да не е нешто сменето бидејќи незнам како било во претходните верзии?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно