1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

zirkach's Recent Activity

 1. zirkach одговори на темата lenovo tablet problem.

  не би се маткарал со сервиси секако 5 год стар е...барем имам себап да купам нов хахаха фала ви за помошта пс (не е за мене мајка ми го...

  2 Јуни 2020 во 17:10
 2. zirkach одговори на темата lenovo tablet problem.

  дефинитивно си има проблем и на лаптоп повеќе не го гледа, време за нов таблет фала за помошта

  1 Јуни 2020 во 22:50
 3. zirkach одговори на темата lenovo tablet problem.

  пане24 можно е да е конекторот ама ето го имав ставено на полнење таблетот, се полнеше некое време (20-30 мин) и прекина а статусот на...

  1 Јуни 2020 во 22:11
 4. zirkach започна нова тема:

  lenovo tablet problem

  Здраво имам таблет Lenovo A8-50 A5500-F (стар 5 години) и од пред некој ден батеријата се полни до 70-75% и после паѓа надолу (ставен на...

  Форум: Преносни компјутери и таблети

  1 Јуни 2020 во 20:57
 5. На zirkach му/ѝ се допаѓа мислењето на DaVoRkNe во темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  Купено од Анхоч 1800 денари [ATTACH]

  IMG_20200527_191459.jpg 28 Мај 2020