• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zirkach

Space: The Final Frontier. These Are The Voyages Of The Starship Enterprise. It's Five-Year Mission: To Explore Strange New Worlds, To Seek Out New Life And New Civilizations, To Boldly Go Where No Man Has Gone Before...
Веб-страница
https://www.facebook.com/StrugaMKD
Локација
Struga
Processor & Cooler
i3 2310m
Storage
Samsung EVO 850 120gb + Seagate Momentus 500gb
RAM
6GB
VGA
intel hd3000
Audio
IDT 92HD87B1
Monitor
Hanns-G HQ191DP
Motherboard
DELL
OS
Windows 7 Home Premium x64
Омилен цитат
The Truth Is Out There...
Пол
Машки

Контакт

Потпис

Space: The Final Frontier. These Are The Voyages Of The Starship Enterprise. It's Five-Year Mission: To Explore Strange New Worlds, To Seek Out New Life And New Civilizations, To Boldly Go Where No Man Has Gone Before...

Трофеи

 1. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 2. 30

  Ама ептен допадлив/а!

  Вашата објавена содржина доби позитивна реакција од 100 поени.
 3. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 4. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 5. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 6. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 7. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 8. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно