1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zirkach
Последна активност:
4 Јули 2020 во 16:44
Зачленет:
12 Февруари 2015
Мислења:
193
Допаѓања:
145
Поени од трофеи:
140
Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Struga

Сподели

zirkach

Gaining Experience, Машко, од Struga

https://www.facebook.com/StrugaMKD 12 Февруари 2015

zirkach последен пат беше виден (како):
4 Јули 2020 во 16:44