1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Zippo's Recent Activity

 1. На Zippo му/ѝ се допаѓа мислењето на JasSum во темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Има два типа луѓе на форумов. 1. Споделуваат знаење, се грижат за заедницата... 2. Прават профит. Најбитно им е профит. Заедницата за...

  22 oктомври 2019 во 10:18
 2. На Zippo му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата Предлог High end конфигурација.

  Затоа што ќе заштедиш 100+ евра за буквално еквивалентна плоча со идентични фичри, квалитет на изработка и слично. Покрај тоа X470 ќе...

  21 oктомври 2019 во 20:11
 3. Zippo одговори на темата Купувам конфигурација.

  Може клуч

  21 oктомври 2019 во 19:15
 4. Zippo одговори на темата Проценка CoolerMaster Elite V3 500w.

  BUMP

  21 oктомври 2019 во 19:14
 5. Zippo одговори на темата Продавам Samsung 4GB DD3 1600MHz.

  BUMP

  21 oктомври 2019 во 19:14
 6. На Zippo му/ѝ се допаѓа мислењето на TylerMkD во темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Хах, не ми се верува што читам - препродавање на крадени клучеви од eBay било според сите правила. :D Абе 100 страни ви изнапишав во...

  21 oктомври 2019 во 19:04
 7. На Zippo му/ѝ се допаѓа мислењето на draganamon во темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Идеата за продажба на форумот, според мене барем, треба да е повеќе од услужна природа, отколку од профитерска. И фактот што членот го...

  21 oктомври 2019 во 17:45
 8. На Zippo му/ѝ се допаѓа мислењето на bicikle во темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  хмм па...сеуште многу поарно него во солзи да го гледаш видеото од свадбата на назад, кај што се враќа невестата дома :) Пане сам си го...

  21 oктомври 2019 во 06:59
 9. Zippo одговори на темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Дечко си го погрешил квотот, калмате...

  20 oктомври 2019 во 16:01
 10. Zippo одговори на темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Уште една тужба за навреда!

  20 oктомври 2019 во 15:56
 11. Zippo одговори на темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Ајдееее тужбичка за навреда.

  20 oктомври 2019 во 15:54
 12. На Zippo му/ѝ се допаѓа мислењето на Avid во темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Се обидуваш себе си да се оправдаш или? Ги имаш прочитано правилата за огласување, знаеш дека не смееш за друг да продаваш, така?...

  upload_2019-10-20_14-40-5.png 20 oктомври 2019 во 15:30
 13. На Zippo му/ѝ се допаѓа мислењето на itstheigyg во темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Ако не се купени од него не значи не се негови tho

  20 oктомври 2019 во 15:30
 14. На Zippo му/ѝ се допаѓа мислењето на bicikle во темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Цареј сте, ме изнасмеафте !

  20 oктомври 2019 во 15:19
 15. На Zippo му/ѝ се допаѓа мислењето на SiPy` во темата Профитирање од форумот и грабеж на членови.

  Да бе, типчето е агресивно. :)

  20 oктомври 2019 во 15:19